Dřevěná Okna

Dřevěná okna s hliníkovým překrytím – tento výrobek příjemně rozšiřuje stávající nabídku oken. Vzhled těchto oken v sobě pojí klasické pěkno dřeva s moderním nádechem hliníku.

Okna a balkónové dveře s hliníkovým povrchem, to je nabídka pro zákazníka stotožňujícího se jak s novodobou architekturou ,tak s tradičním vzhledem dřeva. Jsou vhodná i pro praktického zákazníka,který se obává dočasové povrchové upravy dřeva.

„Dřevo použité jakozáklad, nabízí příjemnou atmosféru a přebírá konstrukční a izolační funkci. Hliníkový profil připojený k vnější části okenního rámu vám umožní prodloužit životnost okna až o 30 let. Díky této dřevo-hliníkové konstrukci, okna nevyžadují žádnou speciální údržbu.

„Hliníkové opláštění chrání dřevo před ničivými účinky atmosférických vlivů, jako je déšť nebo slunce“. Kombinace hliníku a dřeva, zároveň umožňuje, aby se zachoval estetický charakter interiéru, který vytvářejí dřevěná okna a moderní vzhled budovy na vnější straně, který dává hliník.

Na stávající dřevěná okna je použit hliníkový profil od firmy Gutmann (profil CORA). Hliníkové opláštění je připojeno k rámu okna pomocí speciálních háčků, což umožňuje zachovat malou škvíru, která je potřebná pro dostatečnou větratelnost dřevěné části okna pod hliníkovým krytem.

Tento hliníkový kryt může být v jakémkoliv barevném provedení,neboť je lakován práškovou barvou, dle přání zákazníka.

Dokumenty

Kontakt

Michal Holků
Mrštíků 93
53353 Pardubice

Tel:     731 730 846
Email: info@plastova-okna-pardubice.cz

©HP Plast 2012 všechna práva vyhrazena | webdesign proxima design