Hliníková okna

Hliníková okna Ecofutural

Tříkomorový systém hliníkových profilů s termickým prokladem. Systém se skládá ze dvou cylindrických poloprofilů oddělených dvěma lištami z polyamidu PA 6.6.25 zpevněného skleněným vláknem.Pro svůj výtečný koeficient prostupu tepla je vhodný do moderních nízkoenergetických staveb.K dispozici je v celé barevné škále dle vzorkovníku RAL . Dodací lhůta výrobků z tohoto profilu je 4-5 týdnů.

  • Stavba profilu – tříkomorová,
  • tloušťka výplně stálé zárubně 4 mm-51 mm,
  • konstrukční hloubka - 65 mm (zárubeň), 74 mm (křídlo).

 

Hliníková okna Econoline

Econoline je systémem bez tepelného můstku, což předurčuje jeho použití hlavně v interiéru. Tam je ho možno použít na různé druhy přepažení, okna i dveře. Stavební hloubka profilů je 51mm, tloušťka skla potom v rozsahu od 3 do 38mm.

K dispozici je v celé barevné škále dle vzorkovníku RAL . Dodací lhůta výrobků z tohoto profilu je 4-5 týdnů.

 

Hliníková okna Imperial

Imperial je tříkomorovým systémem s přerušeným tepelným mostem do konstrukcí oken, dveří a vitrín. Univerzálnost využití tohoto systému je dána jeho vhodnými parametry stavební hloubky 65mm (rámy oken, dveří, sloupky a křídla dveří) i 74mm (okenní křídla), dále tloušťky stěny 1,7-2,0mm při maximálních rozměrech konstrukce okenního křídla o šířce 1200mm a výšce 2400mm nebo šířce 1300mm a výšce 2200mm. Do tohoto systému je potom možno použít sklo o tloušťce 4-51mm.

K dispozici je v celé barevné škále dle vzorkovníku RAL . Dodací lhůta výrobků z tohoto profilu je 4-5 týdnů.

 

Hliníková okna Superial

Superial je stále oblíbenějším systémem na Českém trhu. Okenní systém se vyznačuje umocněnou tepelnou izolací. Tento tříkomorový systém tak spadá podle materiálové normy DIN 4108 do skupiny 1,0 wg. Stavební hloubka okenních rámů je 75mm, 84mm u okenních křídel. Tloušťka používaných skelných výplní se pohybuje od 14 do 61mm.Tento systém vyhovuje náročnějším požadavkům zákazníků zejména pro své tepelné a akustické vlastnosti a jeho popularita tímto roste. K dispozici je v celé barevné škále dle vzorkovníku RAL . Dodací lhůta výrobků z tohoto profilu je 4-5 týdnů.

Dokumenty

Kontakt

Michal Holků
Mrštíků 93
53353 Pardubice

Tel:     731 730 846
Email: info@plastova-okna-pardubice.cz

©HP Plast 2012 všechna práva vyhrazena | webdesign proxima design