Plastová okna Veka

Plastová okna Ergono (ALPHALINE)

Šesti-komorový profil nejnovější generace, patřící do nejvyšší jakostní třídy. Vnější stěny těchto profilů mají 3mm šíři a vnitřní šířka komor je minimálně 5 mm. Výstavba nízkoenergetických domů, to není jen módní trend. Při vývoji systému ERGONO ( Alphaline) je kladen velký důraz na zachování kompatibility se systémem Perfectline. Díky tomu je možno použít totožnou výztuhu ,těsnění,podparapetní lišty ,ale i některé doplňkové profily,jako např.spojovací profily.

Tento profil najde ideální využití při výstavbě nízkoenergetických domů nebo při termomodernizaci budov.

Technické parametry: šíře rámu 90mm se zateplovací vložkou, koeficient pronikání tepla pro rám a křídla s zat.vložkou činí Ur=1,0 W/m2K. V případě použití trojskla U=0,5 W/m2K získáváme koeficient pronikání tepla pro celé okno U=0,8W/m2K

Okna systému ERGONO jsou standartně vybavena izolačním 3-sklem s teplým rámečkem,kováním ROTO NT ( za doplatek může být vybaveno tzv . ztraceným kováním),hnědým,černým či šedým těsněním a vícepolohovou klikou HOPPE.

Široká škála barev dřevodekoru i barev dle RAL , umožňuje přizpůsobit či doladit okno každému interiéru i barvě fadády.

Dodací lhůty u bílé a standartních barev do 10 pracovních dnů.

6 KOMOR, 90 MM ŠÍŘKA

ergono ergono ergono

 

Plastová okna Libris a Libris +

Okna profilu Libris se odlišují neopakovatelnýma křivkama odsazeného křídla. Šesti-komorový systém křídla zajišťuje dokonalou tepelnou ochranu a zároveň silně tlumí hluk.Profil dovoluje bez doplňkového zabezpečení vyrobit křídlo s šířkou 1500 mm. Ozdobné lišty lepené na okna umožnují osvěžení vzhledu starých kamenných a starobylých budov, při zachování jejich nezaměnitelného starobylého stylu. Dekorativní okenní ozdoby uchvacují precizností a zároveň efektně stylizují okno. S ohledem na zachování architektonického vzhledu při restaurátorských pracích v budovách nalézajících se v památkových zónách, jsou využívány dekorativní hlavice, ozdobné „Starodávné“ lišty aj.

Rozdíl mezi profilem Libris a Libris + spočívá v softlinovém zaoblení rámu.U těchto profilů je ve standartu možno zvolit černé , hmědé případně šedé těsnění.Standartně jsou vybavena kováním ROTO NT ,izolačním dvojsklem 4-16-4 , klikou HOPE a teplým rámečkem s možností barevného sladění. Široká škála barev dřevodekoru i barev dle RAL , umožňuje přizpůsobit či doladit okno každému interiéru i barvě fadády.

U standartních barev ( včetně bílé) je dodací lhůta do 10 pracovních dnů.

6 KOMOR, 70 MM ŠÍŘKA

libris libris

Platová okna Perfectline

Veka Perfectline je nejnovější generace vícekomorového profilu s klasickou a zároveň velmi elegantní liníí. Systém Perfectline umožňuje vytvořit perfektní okna zaručující uživateli ještě dokonalejší ochranu před únikem tepla a hlukem. Okna v systému Perfectline se vyznačují také novými, vyššími standarty zabezpečení. Pomáhají dodat každé budově individuální charakter shodný s přáním a očekáváním uživatele. Široká škála barev a designu uspokojí i ty nejnáročnější požadavky zákazníků a zároveň dovolí harmonické vkomponování těchto elegantních oken do jakékoliv fasády. Styl okna podkresluje těsnění: černé – klasické i výrazné, šedé – elegantní i sladěné, karamelově hnědé – extravagantní i netuctové. Výběr barvy dává další možnosti k originalitě při komponování vzhledu vlastního bydlení. Doslovně dle svého názvu, systém Veka Perfectline – to je perfekcionizmus s každého úhlu pohledu, nevyjímaje pohled zvenčí.

Okna Perfectline jsou standartně dodávaná s izolačním 2-sklem 4-16-4,teplým rámečkem s možností barevného sladění,kováním ROTO NT , klikou HOPPE . Široká škála barev dřevodekoru i barev dle RAL , umožňuje přizpůsobit či doladit okno každému interiéru i barvě fadády.

Termín dodání v barvě bílé a standartní je 10 pracovních dnů.

5 KOMOR, 70 MM ŠÍŘKA

argono argono argono
 

Plastová okna Revento (Efectline)

Okna s novou sérii Revento-EFECTLINE jsou ekonomickým řešením nabízejícím našim zákazníkům pětikomorový profil za cenu tříkomorového.

Velkou výhodou série oken Revento - EFECTLINE je zmenšení šíře rámu křídel,která tímto dává možnost zvětšit rozměr skla-díky čemuž je pokoj lépe prosluněn.

Speciální výztuha dodává celé konstrukci odpovídající pevnost. Profil tohoto okna je dostupný v barvě bílé.

5-ti komorový systém 70 mm , se šířkou stěn 2,8mm-3,2 mm a výškou paketu 109 mm.

Revento standartně obsahuje izolační 2-sklo 4-16-4 s teplým rámečkem,kování ROTO NT,kliku HOPPE. Dodací lhůta je do 10 pracovních dnů.

argono argono

Plastová okna Swingline

Okna Swingline to je nabídka pro osoby s vysokými požadavky pokud jde o kvalitu a estetiku. Pečlivě vybrané materiály, široká na 70 mm hloubka zástavby a 5 komor způsobují, že okna jsou „teplejší a tichá“ dokonalý výběr pro jednorodinné domy nebo moderní apartmá; okna z této série mají mnoho možností, pokud jde o řešení zlepšující funkčnost a bezpečnost uživatelů.

Profily plastového okna

5-ti komorové zaoblené, TRIDA “A”

profily z víceúderového PVC, tlouštka stěn o nejvyšším kvalitním standardu podle RAL „třída A” (DIN 12608 ) s upevněními uzavřenými v profilu rámu.

Okenní skla

standardní tabulové pakety Top Glas Ultra U=1,0 s tepelně izolačním ocelovým rámečkem

Kování

ROTO NT – standardní vybavení: dva závěsy proti vloupání, stupnicový sklon nebo blokáda chybné polohy kliky, mikroventilace

swingline argono

Dokumenty

Kontakt

Michal Holků
Mrštíků 93
53353 Pardubice

Tel:     731 730 846
Email: info@plastova-okna-pardubice.cz

©HP Plast 2012 všechna práva vyhrazena | webdesign proxima design