Předokenní roletky

Předokenní rolety jsou určené na montáž do hotových staveb. Rolety se navíjejí do hliníkového boxu, který je uchycený v ostění. Krycí box se díky svému designu stává dekorativním prvkem budevy. Krycí box rolety jako i vodící kolejnice poskytujeme ve více barevných provedeních (možnost i do dástřiku RAL) nebo i v provedení zaltý dub, ořech a mahagon.

Rolety vyrábíme z kvalitních zahraničních materiálů což zaručuje jejich glouhou funkčnost a životnost.

Předokenní rolety

Předokenní rolety jsou určené na montáž do hotových staveb. Rolety se navíjejí do hliníkového boxu, který je uchycený v ostění.

Krycí box se díky svému designu stává dekorativním prvkem budovy. Krycí box rolety jako i vodící kolejnice poskytujeme ve více barevných provedeních (možnost i do nástřiku RAL) nebo i v provedení zlatý dub, ořech a mahagon.

Rolety vyrábíme z kvalitních zahraničních materiálů, což zaručuje jejich dlouhou funkčnost a životnost.

Podomítkové rolety

Podomítkové rolety jsou určené na montáž nad okenním otvorem v novostavbách.

Na polystyrenovou desku, která je součástí přední strany boxu se v konečné fázi stavby nanáší omítka, nebo zateplovací prvek, takže po dokončení stavby je vrchní box rolety zakrytý.

Podomítkové rolety mají revizní klapku ve spodní části, což zabezpečuje v případě potřeby lehký přístup do mechanické části rolety.

Dokumenty

Kontakt

Michal Holků
Mrštíků 93
53353 Pardubice

Tel:     731 730 846
Email: info@plastova-okna-pardubice.cz

©HP Plast 2012 všechna práva vyhrazena | webdesign proxima design